Пройти тест-драйв +38 (048) 734-15-00 вул. Дальницька 23/4 +38 (048) 734-52-00 вул. Балківська, 22А

Тойота Центр Одеса
«ВІДІ Пальміра»

Дізнайтеся більше про Toyota! Будьте в курсі останніх подій, дізнайтеся першими про наші акції та спеціальні пропозиції, спільних заходах, нашому професійному житті і про все те, що допомагає нам робити свою роботу якнайкраще!
Сервисный Центр Тойота Одесса ВИДИ Пальмира работает!
Дата публікацї: 26.03.2020 Сервісний Центр Тойота Одеса ВІДІ Пальміра працює

Друзі, ми раді підтримати свободу Вашого пересування! Ми розуміємо, що у зв’язку із запровадженням карантину та інших обмежувальних заходів на території України автомобіль є одним з основних засобів пересування, у тому числі до таких необхідних об’єктів інфраструктури як продуктові магазини, аптеки, тощо.

Детальніше
Переходите с нами в online!
Дата публікацї: 19.03.2020 Переходьте з нами в online!

Турбота про безпеку та комфорт наших клієнтів і співробітників залишається одним із основних пріоритетів Toyota! Тому пропонуємо Вам отримати консультацію з будь-якого питання online.

Детальніше
Режим работы Тойота Центра Одесса ВИДИ Пальмира в условиях карантина
Дата публікацї: 18.03.2020 Режим роботи Тойота Центра Одеса ВІДІ Пальміра в умовах карантину

Дорогі Клієнти! Тойота Центр Одеса ВИДИ Пальміра в зв'язку з введенням карантину та інших обмежувальних заходів на території України тимчасово працює в звичайному режимі за розкладом:

Детальніше
Тойота Центр Одесса ВИДИ Пальмира беспокоится о вашем здоровье и принимает дополнительные меры безопасности
Дата публікацї: 17.03.2020 Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра турбується про ваше здоров'я і вживає додаткових заходів безпеки

Шановні друзі! Турбота про безпеку та комфорт клієнтів і співробітників залишається одним із основних пріоритетів Toyota. Саме тому на додаток до вжитих необхідних заходів безпеки в дилерському центрі Тойота Одеса «ВІДІ Пальміра»  ми також працюємо над додатковими можливостями для вас і посилюємо онлайн-консультації щодо вибору автомобіля та сервісного обслуговування:

Детальніше
Заходи безпеки
Дата публікацї: 16.03.2020 Заходи безпеки

Шановні клієнти! Ми розуміємо вашу стурбованість щодо поширення коронавірусу COVID-19 в Україні. Саме тому VIDI наголошує, що турбота про вашу безпеку та здоров'я є головним пріоритетом VIDI.

Детальніше
Конкурс детского рисунка «Автомобиль твоей мечты - 2020»
Дата публікацї: 19.12.2019 Конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2020»

З 12 грудня 2019 року до 9 лютого 2020 року проходить Восьмий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2020» в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра. Запрошуємо дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2020» від компанії Тойота-Україна. Для участі в конкурсі необхідно підготувати кольоровий малюнок на тему «Автомобіль твоєї мрії» та подати його до офіційного дилерського центру Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра.

Детальніше
Toyota заботится о своих клиентах, предлагая оригинальное моторное масло и оригинальные масляные фильтры по выгодной цене
Дата публікацї: 15.11.2019 Toyota піклується про своїх клієнтів, пропонуючи оригінальне моторне масло і оригінальні масляні фільтри за вигідною ціною.

Головне призначення паливно-мастильних матеріалів - зменшувати знос деталей і скорочувати витрати енергії на тертя. Однак слід пам'ятати, що матеріали потрібно регулярно замінювати, щоб забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля і поліпшити його характеристики.

Детальніше
Тест-драйв дни нового Toyota C-HR
Дата публікацї: 15.11.2019 Тест-драйв дні нового Toyota C-HR

Запрошуємо Вас на тест-драйв дні нового Toyota C-HR в автосалон Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра!

Детальніше
Toyota представляет новый C-HR
Дата публікацї: 18.10.2019 Toyota представляє новий C-HR

В Тойота Центрі Одеса «ВіДі Пальміра» розпочато приймання замовлень

Детальніше
TOYOTA HYBRID: ПРИНЦИП РАБОТЫ ГИБРИДНОЙ СИСТЕМЫ
Дата публікацї: 01.10.2019 TOYOTA HYBRID: ПРИНЦИП РОБОТИ ГІБРИДНОЇ СИСТЕМИ

Сьогодні компанія Toyota є одним із найбільших виробників гібридних автомобілів у світі. Цей тип автомобілів стає все більш популярним через високу продуктивність, надійність, екологічність і низькі експлуатаційні витрати.

Детальніше
TOYOTA CAMRY HYBRID
Дата публікацї: 24.05.2019 TOYOTA CAMRY HYBRID

Toyota Camry Hybrid доступна для тест-драйву в Тойота Центрі Одеса ВІДІ Пальміра

Детальніше
Toyota Hybrid: история развития и интересные факты
Дата публікацї: 11.05.2019 Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти

Компанія Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Щороку цей вид транспортних засобів стає все більш популярним. Секрет такого успіху – постійний розвиток гібридних технологій, над яким активно працює компанія. Але якими були перші гібридні авто та чого не знають про ці моделі сучасні водії? Розкриємо найцікавіші факти про еволюцію та особливості гібридів Toyota.

Детальніше
Toyota Camry теперь и с панорамной крышей
Дата публікацї: 10.05.2019 Toyota Camry тепер з панорамним дахом

Toyota Camry в комплектації Premium, тепер із скляним панорамним дахом з люком, - седан, якому під силу притягнути увагу автомобілістів з найвищими вимогами.

Детальніше
Больше 10 млн.  автомобилей Toyota оснащены системой безопасности TOYOTA SAFETY SENSE
Дата публікацї: 25.04.2019 Виробник повідомляє про оснащення системою активної безпеки Toyota Safety Sense більше 10 млн автомобілів у всьому світі

Компанія-представник виробника в Європі з посиланням на Toyota Motor Corporation оголосила, що кількість вироблених у світі автомобілів, оснащених пакетом систем активної безпеки Toyota Safety Sense[

Детальніше
Toyota выпускает юбилейную версию хэтчбека В-класса Yaris - комплектацию Y20 * приуроченной к 20-летию модели
Дата публікацї: 24.04.2019 Toyota випускає ювілейну версію хетчбека В-класу Yaris – комплектацію Y20*, що приурочена до 20-річчя моделі

Автомобілі ювілейної комплектації Y20 будуть представлені у стандартній і у спеціальній двокольоровій версіях. Ювілейна версія моделі Yaris Y20 із стандартними кольорами кузова вирізняється тематичним логотипом ювілейної комплектації – Y20, тонуванням скла, а також сірими глянцевими елементами екстер’єру. Кольорова тема з сірими акцентами отримала своє продовження в інтер’єрі, сидіння якого оздоблено новою тканиною та ювілейними логотипами Y20.

Детальніше
В Тойота Центре ВиДи Пальмира начались премьерные тест-драйвы
Дата публікацї: 19.03.2019 В Тойота Центрі ВіДі Пальміра розпочалися прем’єрні тест-драйви

Починаючи з 16 березня, 2019 року у ВіДі Пальміра розпочалися прем’єрні тест-драйви нового автомобіля Toyota Corolla 12-го покоління.

Детальніше
12 февраля 2019 были объявлены результаты голосования во Всеукраинской акции «Автомобиль года в Украине 2019»
Дата публікацї: 18.02.2019 12 лютого 2019 року були оголошені результати голосування у Всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2019»

Престижний седан Toyota Camry став переможцем у номінації «Легковий автомобіль 2019 року в Україні». Крім того, за підсумками голосування Toyota Land Cruiser Prado переміг у номінації «Повнорозмірний кросовер», а компанія «Тойота-Україна» отримала почесну нагороду «Лідера продажів легкових автомобілів 2019».

Детальніше
Приглашаем на тест-драйв дни нового Toyota RAV4 в автосалон Toyota VIDI Пальмира!
Дата публікацї: 07.02.2019 Запрошуємо на тест-драйв дні нового Toyota RAV4 в автосалон Toyota VIDI Пальміра!

Запрошуємо Вас до нашого автосалону, щоб випробувати новий Toyota RAV4 і переконатись, що даний кросовер – справжній автомобіль для тих, хто обирає безпечність, технологічність, стиль та надійність!

Детальніше
Новая TOYOTA COROLLA открыт прием предварительных  заказов
Дата публікацї: 05.02.2019 Нова TOYOTA COROLLA відкрито приймання попередніх замовлень

З 5 лютого 2019 в офіційному дилерському центрі Toyota VIDI Пальміра вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні.

Детальніше
VIDI Пальмира начал прием заказов на Toyota RAV4 пятого поколения
Дата публікацї: 15.01.2019 VIDI Пальміра розпочинає прийом замовлень на Toyota RAV4 п’ятого покоління

14 січня 2019 року офіційний дилер Toyota VIDI Пальміра розпочинає прийом замовлень на Toyota RAV4 п’ятого покоління. Нові кросовери очікуються в VIDI Пальміра вже у лютому.

Детальніше
Toyota представляет оригинальную сувенирную продукцию
Дата публікацї: 12.10.2018 Toyota презентує оригінальну сувенірну продукцію

Поціновувачі бренда Toyota можуть придбати стильний одяг, привабливі сумки, ковдри, парасолі та оригінальні сувеніри.

Детальніше
Не соромтеся, задавайте нам будь-які питання
Заповніть просту форму нижче і наш співробітник зв'яжеться з Вами в течій 20 хвилин.