Наступний автомобіль - гібридна TOYOTA

Самозарядні бензиново-електричні гібриди Toyota

Сьогоднішній день висуває високі вимоги до якості та екологічності автомобілів. Вибираючи авто, водій прагне отримати модель, що повністю відповідає сучасним критеріям. Самозарядні бензиново-електричні гібриди Toyota дають можливість заглянути в майбутнє прогресу, вражаючи своєю продуктивністю, надійністю та економічністю.

Замовити тест–драйв

Лідерство в інноваціях

Більше двох десятиліть компанія Toyota задає тон у будівництві авто з гібридним приводом.

1994

Toyota здійснила інноваційний проєкт під назвою G-21 і вперше у світі представила ефективну технологію гібридних силових агрегатів, поклавши початок епосі автомобілів з поліпшеними екологічними характеристиками

1997

Саме Toyota у 1997 році почала серійне виробництво першого у світі гібрида Toyota Prius і з тих пір міцно утримує провідні позиції, завжди перебуваючи на крок попереду.


«Toyota гібрид – Ваша наступна Toyota» Завантажити брошюру

Гібридна технологія

Компанія Toyota розробила гібридну технологію, яка заснована на принципі спільного використання бензинового двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) та електромотора з високовольтною акумуляторною батареєю.

Незалежність від електричної мережі
Гібридне авто, на відміну від електромобіля, не вимагає підзарядки від електричної мережі, оскільки акумуляторна батарея автоматично заряджається завдяки використанню надлишкової кінетичної енергії транспортного засобу.
Простота управління
Водій гібридної Toyota насолоджується поїздкою, адже ДВЗ та електромотор управляються автоматично в залежності від умов руху. Авто демонструє відмінні ходові властивості, які забезпечує безступенева коробка перемикання передач з електронним управлінням.
Економічність
Гібрид Toyota – дивовижно економічний автомобіль, адже він помірно споживає паливо: при пересуванні містом до 80% шляху авто долає на електричній енергії без участі ДВЗ.

Як працює гібридне авто

car scheme
Батарея
wheel
Електродвигун
Бензиновий двигун

Старт

Рух гібридної Toyota завжди починається тільки завдяки роботі електромотора.

Поїздка

Залежно від умов руху, автомобіль автоматично управляє гібридним приводом, вмикаючи або вимикаючи ДВЗ та електромотор. Коли використовується режим ЕСО, ефективність гібридної системи проявляється у повній мірі, адже авто пересувається тільки на електричній тязі без використання ДВЗ.

Прискорення

Під час прискорення гібридного автомобіля одночасно працюють бензиновий та електричний двигуни. У ситуації, коли необхідно прискоритися або рухатися на високій швидкості, автомобіль використовує потенціал двох двигунів для досягнення найкращих динамічних показників.

Гальмування

Під час гальмування гібридна система перетворює звільнену кінетичну енергію на електричну, яка здійснює заряджання акумуляторної батареї.

Уповільнення

Під час уповільнення ДВЗ поступово відключається.

Зупинка

Під час зупинки, наприклад, на світлофорі або в заторі, бензиновий двигун не працює, тому автомобіль не споживає пального й не виробляє жодних вихлопних газів.

car-range

Переваги гібридної технології

Динаміка. Швидка реакція трансмісії. Поїздка без затримок.

Екологія

Гібриди Toyota дозволяють значно зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Тиша

Під час руху на електричній тязі містом гібридна Toyota не створює шуму. Найтихіше авто рухається на середній/крейсерській швидкості без різких прискорень та гальмувань.

Ефективність на трасі

Бензиновий силовий агрегат, що працює за циклом Аткінсона, який встановлений на гібридні Toyota, в парі з електромотором демонструє кращі показники при русі трасою, ніж традиційні бензинові ДВЗ, що працюють за циклом Отто.

Тест–драйв Гібридних авто

Виберіть модель для тест–драйву:


13700 водіїв вже провели тестування гібридних авто
131 524 км
Загальна відстань
55%
Відсоток часу в електромережі
5 / 5
Середній рівень задоволеності

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРО ГІБРИДНУ ТЕХНОЛОГІЮ

Вартість ТО гібридної Toyota порівнювана з вартістю ТО аналогічного автомобіля з традиційним ДВЗ. У певних випадках завдяки конструктивним особливостям гібридної системи, її техобслуговування може бути навіть дешевше.

Гібридні автомобілі Toyota відповідають екологічним нормам, які постійно стають жорсткішими. Крім того, завдяки використанню електротяги, власник гібрида економить на вартості пального, особливо в умовах їзди містом. На відміну від дизеля, в холодну пору року гібридний автомобіль не чутливий до температури навколишнього середовища.

Високовольтні акумуляторні батареї, встановлені на гібриди Toyota, при дотриманні умов експлуатації відрізняються дуже високою надійністю й розраховані на весь термін служби авто. Гарантійний термін роботи батареї становить 5 років або 100 000 км пробігу.

* Докладні умови гарантії викладено у сервісній книжці "Сервіс та гарантія".

Під час поїздки на гібридному автомобілі водій зосереджений тільки на водінні, адже всі процеси, пов'язані з роботою гібридної системи (підзарядка, включення або вимикання бензинового двигуна та електромотора) відбуваються автоматично.

Гібридні моделі Toyota, на які встановлено нове покоління гібридних силових агрегатів, стали потужнішими, швидшими, тихішими та економнішими завдяки модернізованій та компактнішій високовольтній батареї.

Гібридні авто Toyota упродовж багатьох років демонструють стабільні показники надійності, регулярно посідаючи провідні місця у відповідних рейтингах як в США, так і в країнах Європейського Союзу.

Для виключення ризику ураження електричним струмом на гібридні моделі Toyota встановлені багаторівневі автоматичні системи захисту.

У порівнянні зі звичайним авто з ДВЗ, гібридні моделі Toyota абсолютно нечутливі до низьких температур, оскільки рух завжди починається виключно завдяки роботі електромотора.

Гібридна технологія дозволяє одночасно використовувати переваги автомобілів з бензиновим ДВЗ та електромобілів, завдяки чому попит на гібридні автомобілі постійно зростає в усьому світі.