+38 048 734 15 00 вул. Дальницька 23/4 +38 048 734 52 00 вул. Балківська, 22А

Зберігайте ваші шини у Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра всього за 4 грн на добу! *

Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра представляє вам унікальний сервіс – Шинний готель Тойота: місце, де ви можете залишити на зберігання свій комплект зимових або літніх шин з упевненістю у тому, що про них подбають.
Ідеальні умови зберігання шин наступні:
Шини зберігаються в сухому приміщенні без доступу прямих сонячних променів
Шини зберігаються при оптимальній температурі і вологості
Шини зберігаються в оптимальному положенні, що забезпечує їх найкраще збереження
Ми відповімо на всі ваші запитання
(048) 734 15 00
Наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також нададуть інформацію про послугу “Шинний готель” і запишуть на зустріч у зручний для вас час.
Популярні запитання Ми знаємо відповіді на всі ваші запитання!

Які умови утримання шин?

Шини зберігаються в спеціально обладнаному приміщенні, де дотримується особлива температура і вологість; не допускається доступ сонячних променів. Шини розміщені в оптимально правильному положенні – вертикальному або горизонтальному – для їх довгої і надійної служби.

Чи існує програма бонусів або знижок на кшталт такої: чим довше я зберігаю у вас шини в Шинному готелі, тим меншою є ціна послуги, або я буду отримувати за це спеціальні бонуси?

Так, ви можете поставити це запитання нашому консультанту, і він проінформує вас про Програму лояльності.

Чи охороняється Шинний готель?

Так, Шинний готель – це спеціальне закрите приміщення для зберігання шин, де є цілодобова охорона. Тож ви можете бути спокійними за їх збереження.

Чи отримаю я на руки який-небудь документ, що підтверджує, що мої шини зберігаються у вас?

Звичайно, залишаючи на збереження свої шини у Шинному готелі Тойота, ви отримуєте відповідний документ, а самі шини заносяться до спеціальної бази під унікальним порядковим номером, щоб їх можна було легко знайти.

Скористайтеся послугою Шинний готель Скористайтеся послугою Шинний готель в Тойота Центр Одеса «ВІДІ Пальміра» всього за 4 грн на добу! *.
Це дозволить вам збільшити термін служби ваших шин і уникнути їх передчасного зношення

*Ціни вказані за один комплект шин станом на 08.08.2017 та можуть бути змінені без попередження. В один комплект входить 4 шини одного типу і однієї моделі. Деталі просимо уточнювати у консультантів за телефоном: (048) 734-15-00.