+38 048 734 15 00 вул. Дальницька 23/4 +38 048 734 52 00 вул. Балківська, 22А

Зберігайте Ваші шини в Тойота Центр Одеса «ВІДІ Пальміра» всього за 4 грн на добу! *

Тойота Центр Одеса «ВІДІ Пальміра» представляє Вам унікальний сервіс - Шинний готель Тойота - місце, де Ви можете залишити на зберігання свій комплект зимових або літніх шин з упевненістю в тому, що про них подбають.
Ідеальні умови зберігання шин наступні:
Шини зберігаються в сухому приміщенні без доступу прямих сонячних променів
Шини зберігаються при оптимальній температурі і вологості
Шини зберігаються в оптимальному положенні, що забезпечує їх найкращу збереження
Ми відповімо на всі Ваші питання
(048) 734 15 00
Наші співробітники дадуть відповідь на всі Ваші питання, нададуть інформацію про цю послугу і запишуть на зручне для Вас час.
Популярні запитання Ми знаємо відповіді на всі ваші запитання!

Які умови утримання шин?

Шини зберігаються в спеціально обладнаному приміщенні, де дотримується особлива температура і вологість, не допускається доступ сонячних променів і в оптимально правильному положенні - вертикальному або горизонтальному - для їх довгої і надійної служби.

Чи існує програма бонусів або знижок на зразок такої: чим довше я зберігаю у Вас шини в Шинному готелі, тим менше ціна за послугу, або я отримую за це спеціальні бонуси?

Так, Ви можете задати це питання нашого консультанта, і він проінформує Вас про програмі лояльності.

Чи охороняється Шинний готель?

Так, Шинний готель - це спеціальне закрите приміщення для зберігання шин, де є цілодобова охорона, так що Ви можете бути спокійні за їх збереження.

Чи отримую я на руки який-небудь документ, що підтверджує, що мої шини зберігаються у Вас?

Звичайно, залишаючи на збереження Ваші шини в Шинному готелі Тойота, Ви отримуєте відповідний документ, а самі шини заносяться в спеціальну базу під унікальним порядковим номером, щоб їх можна було легко знайти.

Скористайтеся послугою Шинний готель Скористайтеся послугою Шинний готель в Тойота Центр Одеса «ВІДІ Пальміра» всього за 4 грн на добу! *.
Це дозволить Вам збільшити термін служби Ваших шин і уникнути їх передчасного ізнгашіванія

*Ціни вказані за один комплект шин за станом на 08.08.2017 та можуть бути змінені без попереднього попередження. В один комплект входить 4 шини одного типу і однієї моделі. деталі просимо уточнювати у консультантів по телефону (048) 734-15-00