uslugi-head-img

Тойота Центр Одеса «ВіДі Пальміра»

Ознайомтеся зі списком наших сервісів

Сервіс
Сервіс-меню
Сервіс-меню дозволить Вам знайти інформацію про автомобілі Toyota швидко й легко. Ви можете вибрати модель, рік її випуску, об'єм двигуна і тип коробки передач, а зручний інтерфейс запропонує Вам саме те, що ви шукаєте.
Детальніше
Сервіс
Assistance
Це оперативна допомога практично на всі випадки життя. Унікальна послуга доступна кожній людині, яка придбала автомобіль у Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада». У вас закінчилося пальне, трапилася поломка або розрядився акумулятор – , сервіс Асистанс завжди допоможе Вам.
Детальніше
Сервіс
Шинний готель
Тойота Центр Київ ВіДі Автострада представляє Вам унікальний сервіс - Шинний готель Тойота - місце, де Ви можете залишити свій комплект зимових або літніх шин з упевненість в тому, що про них подбають.
Детальніше
Сервіс
Кузовний ремонт
Головним завданням кузовного сервісу Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» є забезпечення максимального догляду автомобілю і турбота про клієнта. Ваш автомобіль буде обслуговуватись у найкоротші терміни на найпрофесійнішому обладнанні майстрами високого класу.
Детальніше
Сервіс
Тюнінг
Тойота Центр Київ ВіДі Автострада завжди крокує в ногу з часом, вивчаючи найостанніші напрями тюнінгу в нашій країні й у всьому світі, втілюючи в життя кращі зразки для наших клієнтів. Ми здатні реалізувати будь-які сміливі ідеї для досягнення досконалості вашого автомобіля.
Детальніше

Пройти тест-драйв

Замовити дзвінок

Тойота Центр Київ Автострада

Замовлення консультації Camry

Вкажіть ваш телефон і ми зв’яжемось
з вами найближчим часом

Тойота Центр Київ Автострада

Пройди тест-драйв нової моделі
Toyota Camry 2018

Випробуй живу легенду в дії

ТАК,
Хочу пройти тест-драйв
Toyota Camry 2018