услуги

Тойота Центр Одесса «ВиДи Пальмира»

Мы предлагаем весь комплекс услуг для автомобилей Toyota

Послуги
Кредит
Ви можете оформити автомобіль у кредит на вигідних умовах, не чекаючи накопичення великої суми для миттєвої купівлі автомобіля, і вже сьогодні виїхати на новенькій Toyota. Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» допоможе підібрати Вам оптимальний варіант!
Детальніше
Послуги
Страхування
Страхування автомобіля є невід'ємною складовою безпеки як самого автомобіля, так і водія. «ВіДі-Страхування» пропонує Вам широкий вибір страхових продуктів, які максимально покривають усі наявні ризики.
Детальніше
Послуги
Лізинг
Лізинг автомобілів Toyota – це прекрасна можливість для підтримки бізнес-процесів. ТОВ «ВіДі-Лізинг» - це вигідні фінансові умови, хороші страхові тарифи, обслуговування автомобілів тільки на сертифікованих ТО і весь комплекс послуг відповідно до вимог наших клієнтів.
Детальніше
Послуги
Trade-in
Трейд-ін – це прекрасний спосіб поєднати дві справи в одній: продати свій старий автомобіль і стати щасливим володарем нового. При цьому всі організаційні питання, документацію та зняття-постановку на облік бере на себе Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада».
Детальніше
Послуги
Кредитний калькулятор
Кредитний калькулятор – це спеціальний інструмент, який допоможе Вам розрахувати онлайн схему необхідних платежів для того, щоб взяти автомобіль Toyota у кредит з урахуванням процентної ставки, встановленої банком, і витрат на його оформлення.
Детальніше

Пройти тест-драйв

Замовити дзвінок

Тойота Центр Київ Автострада

Замовлення консультації Camry

Вкажіть ваш телефон і ми зв’яжемось
з вами найближчим часом

Тойота Центр Київ Автострада

Пройди тест-драйв нової моделі
Toyota Camry 2018

Випробуй живу легенду в дії

ТАК,
Хочу пройти тест-драйв
Toyota Camry 2018