Стильний, сучасний, пристрасний, вишуканий

Кожен сантиметр Toyota C-HR наповнений енергією. А тепер він ще більше інноваційний, технологічний і прогресивний в своїй гібридній версії – Toyota C-HR Hybrid.

Гібридна модель з переднім приводом, максимальною потужністю системи Hybrid в 122 к.с. (90 кВт) і обсягом двигуна внутрішнього згоряння, який досягає 1,8 літра * і працює по циклу Аткінсона, приваблює своєю ефективністю і продуктивністю. Зручне пересування по місту з витратою палива всього 3,6 л / 100 км ** – одне з багатьох переваг C-HR Hybrid.

Для українських споживачів автомобіль доступний в 9 різних кольорах кузова для комплектацій *** Active і Premium, а в комплектації Style додатково пропонуються 4 варіанти двоколірного виконання екстер’єру з чорним дахом і бічними дзеркалами. Toyota C-HR Hybrid оснащується 17-дюймовими легкосплавними дисками.

Автомобіль оснащений сучасними системами круїз-контролю, клімат-контролю, аудіосистемою Toyota Touch 2 з сенсорним 8-дюймовим дисплеєм. У комплектації Style і Premium C-HR Hybrid є: система безключового доступу в автомобіль і запуску двигуна – Smart Entry & Start, прожекторні світлодіодні фари зі світлодіодними денними ходовими вогнями і передні світлодіодні протитуманні фари.

Серед приємних бонусів автомобіля в комплектації Premium – наявність іонізатора повітря (з нанотехнологіями), обробка сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, а для меломанів – аудіосистема JBL з підсилювачем і 9 динаміками.

Місто завмирає, коли з’являється він – Toyota C-HR!

CH-R Hybrid – емоційний і елегантний кросовер для міста від Toyota. Його економічність, доповнена прогресивними технологіями і зменшеним рівнем викидів СО2, – характеристики, які стають все більш актуальними для сучасних прогресивних споживачів.

* Значення вказано умовно і може незначно відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація є у консультантів. ** Зазначені показники витрати палива розраховані згідно з технічним регламентом 715/2007 (ЄС) і 2016/646 (ЄС) і є приблизними значеннями для певного типу автомобіля. Дані отримані в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть істотно відрізнятися від зазначених та визначаються тільки експериментальним шляхом. *** Назви комплектацій є чисто умовним, використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля і можуть відрізнятися або бути відсутнім в інших документах або матеріалах.

 

 

Замовити авто

Trade-in

Розрахувати кредит

Замовити дзвінок

Тойота Центр Київ Автострада

Замовлення консультації Camry

Вкажіть ваш телефон і ми зв’яжемось
з вами найближчим часом

Тойота Центр Київ Автострада

Пройди тест-драйв нової моделі
Toyota Camry 2018

Випробуй живу легенду в дії

ТАК,
Хочу пройти тест-драйв
Toyota Camry 2018