Вигідні умови придбання Toyota RAV4 за програмою Тойота Легко


новина рав 4-min.png

Не вірите? Це дійсно реальність! Офіційний дилер Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра пропонує вам унікальну можливість стати власником легендарного кросовера Toyota RAV4 за неймовірною ціною – всього 9 946 грн щомісяця*!

Як це можливо?
Завдяки вигідній програмі фінансування Тойота Легко** ви можете придбати RAV4 без значних початкових витрат.


Що ви отримуєте:

- Низький щомісячний платіж: 9 946 грн – цілком доступна сума, яка не навантажить ваш бюджет.
- Вигідні умови: програма Тойота Легко пропонує мінімальні відсотки та гнучкий графік платежів.
- Без прихованих платежів: жодних додаткових комісій – лише прозора та зрозуміла схема фінансування.

 

Отримати онлайн-консультацію


Чому Тойота RAV4?
- Ідеальний баланс: поєднує в собі міцність та надійність кросовера з елегантним та сучасним дизайном. SUV неодмінно підкреслить ваш стиль та статус.
- Комфорт і безпека: просторий салон, передові технології й система безпеки Toyota Safety Sense гарантують вам зручність та впевненість на будь-якій дорозі.
- Універсальність: підходить для будь-яких завдань – від щоденних поїздок містом до далеких подорожей.

 

Завітайте до Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра вже сьогодні! Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну комплектацію Toyota RAV4 та розрахувати щомісячні виплати за програмою Тойота Легко.

 

Отримати онлайн-консультацію


Адреса: м. Одеса, вул. Балківська, 22А
Телефони: +38 048 734 52 00, +38 048 734 15 00
Сайт: https://toyota-odessa.com.ua/ua/
Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра – втілюємо ваші автомрії в реальність!

*Щомісячний платіж розрахований за програмою фінансування Тойота Легко на Toyota RAV4 комплектації Active без доплати за колір металік чи перламутр та повною вартістю 1 230 800 грн при умові 50% авансового платежу та 35-ти платежів по 9946 грн щомісячно з 36-тим залишковим платежем 30%. Ціна та платежі можуть змінюватись в залежності від суми авансового платежу, терміну кредитування та відсоткової ставки. 
**Програма Тойота Легко – кредитна програма на купівлю нового автомобіля Toyota із залишковим платежем 30% або 40%. Залишковий платіж – останній платіж по кредиту в розмірі 30% або 40% від суми кредиту. При передплаті за автомобіль 65%, залишковий платіж 40% не передбачено. Детальніше про програму Тойота Легко можна ознайомитись за посиланням на офіційному сайті https://toyota-odessa.com.ua/ua/poslugi/toyota-lehko  або проконсультуватись за адресою м. Одеса, вул. Балківська 22А та за телефоном 048 734 52 00.