В офіційному дилерському центрі Toyota ВіДі Пальміра триває прийом замовлень на легендарний позашляховик Toyota Land Cruiser 200 в комплектації Special Edition (SE) *. Оригінальні акценти кузова та салону нової комплектації краще підкреслять вишуканість, міць і елегантність «володаря доріг» і статус власника флагмана повнопривідної лінійки Toyota.

Toyota Land Cruiser 200 Special Edition доступний в в будь-якому з доступних для LC 200 кольорів, окрім чорного з кодом кольору 202. При цьому, дзеркала заднього виду завжди будуть пофарбовані в чорний колір. Комплектація SE відрізняється хромованою решіткою зі вставками, які пофарбовані в обраний колір кузова. Оригінальності моделі додають рейлінги з матовими хромованими елементами на даху і фари головного світла з чорними вставками.

Toyota Land Cruiser 200 Special Edition оснащений виключно дизельним 4,5-літровим ** V-подібним 32-клапанним двигуном з турбонаддувом потужністю 249 к.с. і 6-ступінчастою автоматичною трансмісією. Модель також оснащена адаптивною системою регулювання жорсткості підвіски, активною підвіскою з регулюванням висоти і комплексом систем активної безпеки Toyota Safety Sense.

LC 200 Special Edition – це ще більше стилю, індивідуальності і статусу.

За додатковою інформацією про Toyota, включаючи ціни, звертайтеся, будь ласка, за телефоном +380487344545 або безпосередньо за адресою: вул. Балківська, 22а, м. Одеса

* Назви комплектацій є чисто умовним, використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля і можуть відрізнятися або бути відсутнім в інших документах або матеріалах.

** Значення вказано умовно і може незначно відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація є у консультантів Toyota ВіДі Пальміра.

Тойота Центр Київ Автострада

Замовлення консультації Camry

Вкажіть ваш телефон і ми зв’яжемось
з вами найближчим часом

Тойота Центр Київ Автострада

Пройди тест-драйв нової моделі
Toyota Camry 2018

Випробуй живу легенду в дії

ТАК,
Хочу пройти тест-драйв
Toyota Camry 2018