Сучасний автомобіль Toyota демонструє кращі якості електронних систем, які роблять управління більш безпечним, більш легким і приємним. Все: від супутникової навігації до Bluetooth, від систем комфорту до мультимедійних систем, вимагає надійного електроживлення.

Оригінальні акумуляторні батареї, розроблені спеціально для вашого автомобіля Toyota, забезпечать Вам оптимальну продуктивність при водінні. І ось чому:

Гарантія 3 роки, без обмеження пробігу **.
Не вимагають обслуговування.
Акумуляторні батареї надійні при будь-якій погоді і в будь-який час року.
Eco-run, розроблена спеціально для автомобілів, оснащених системою Toyota Stop & Start, яка може продовжити час роботи батареї до 50%.
Ознайомитися з спеціальними цінами * на оригінальні акумуляторні батареї Toyota можна за цим посиланням

* Спеціальні цінові пропозиції дійсні з 02.11.2017 по 31.12.2017 р в ТОВ «ВіДі Пальміра». За більш детальною інформацією про відповідність акумуляторних батарей до певної моделі Toyota, включаючи ціни, звертайтеся, будь ласка, до сервісних консультантів Тойота Центр Одеса «ВіДі Пальміра» за тел.: +38 (048) 734-15-00.

** Гарантія поширюється на оригінальні акумуляторні батареї Toyota зі структурою каталожного номера 28800-YZZxx, придбані і встановлені в офіційному дилерському центрі Toyota, і діє згідно з умовами експлуатаційної документації.

Тойота Центр Київ Автострада

Замовлення консультації Camry

Вкажіть ваш телефон і ми зв’яжемось
з вами найближчим часом

Тойота Центр Київ Автострада

Пройди тест-драйв нової моделі
Toyota Camry 2018

Випробуй живу легенду в дії

ТАК,
Хочу пройти тест-драйв
Toyota Camry 2018