Пройти тест-драйв +38 (048) 734-15-00 вул. Дальницька 23/4 +38 (048) 734-52-00 вул. Балківська, 22А
Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Аксесуари
Детальніше про Toyota Yaris

Тойота Яріс орієнтований на молодіжну цільову аудиторію, що точно оцінить інтелектуальні технології моделі та безліч доступних опцій, за допомогою яких можна поліпшити можливості автомобіля. Toyota Yaris – чудовий варіант для тих, хто надає перевагу спокійному керуванню, але іноді вдається до активного водіння.

Зміни в Toyota Yaris торкнулися й зовнішнього дизайну, й інтер'єру. Попри невеликі габарити зовні та скромну колісну базу, всередині автомобіль досить місткий. Навіть людина високого зросту зручно почуватиметься за кермом та зможе комфортно розташуватися на задньому кріслі.

Інтер'єр Яріс став ще більш стильним. Інженери приділили особливу увагу деталям, удосконаливши дизайн керма та встановивши екран на приладовій панелі. Помітно поліпшилися матеріали оздоблення, салон декорований якісним приємним на дотик пластиком. Попри невеликий простір для багажу, Яріс залишається достатньо практичним автомобілем. Для повсякденних поїздок за покупками обсягу багажника цілком достатньо. А якщо скласти задні сидіння, з'явиться додатковий простір для транспортування габаритного багажу.

Екстер'єр не зазнав суттєвих змін, але помітно оновився. Перше, що спадає на очі – оновлена LED-оптика, оновлений дизайн бампера та задніх фар.

Удосконалене технічне оснащення Toyota Yaris сприяє легкому керуванню автомобілем. Підвіска тепер працює точніше та краще, пом'якшуючи нерівності дороги. Автомобіль не хитається та демонструє плавність ходу. Знайдено баланс рульового керування, і тепер автомобіль миттєво реагує на повороти керма.

Купити нову Toyota Yaris тепер можна у двох різних модифікаціях: з 1-літровим бензиновим мотором у комплекті з 5-ступінчастою механічною коробкою передач, або з двигуном на 1,5 літра та 6-ступінчастою «механікою». Друга модифікація додатково оснащується варіатором Multidrive S. Передова система зміни фаз газорозподілу дозволяє двигуну працювати позмінно – за циклом Отто й Аткінсона, які змінюються залежно від навантаження в процесі руху.

Саме ця унікальна здатність виділяє модель серед інших автомобілів Toyota. Яріс – це досить економічний автомобіль завдяки невеликій витраті пального та збалансованій роботі двигуна. Динаміки автомобіля цілком вистачає, щоб активно маневрувати в місті і здійснювати обгін на трасі. Тойота Яріс розганяється до 100 км/год за 11,2 секунди, а максимальна швидкість авто – до 175 км/год.

Завдяки передовим технологіям сучасної системи безпеки Тойота Яріс вважають найбільш надійним автомобілем. У своєму класі він демонструє найкращі показники на краш-тестах EuroNCAP, за що отримує найвищі оцінки.

Усі охочі особисто оцінити видатні якості моделі можуть скористатися послугами дилерського центру Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра та купити Тойота Яріс. Ми також пропонуємо вигідні умови кредитування та послугу трейд-ін.