Пройти тест-драйв +38 (048) 734-15-00 вул. Дальницька 23/4 +38 (048) 734-45-45 вул. Балківська, 22А
381 060 грн. * 416 382 грн. **
Основні характеристики
  • Рік випуску 2019 г.
  • Тип кузова Хетчбек 5 дв.
  • Тип ДВС 998 см³ / Бензин
  • Тип КПП Механічна
  • Тип приводу Передній привід
  • Витрати палива 4.7 л./100 км
Читати повністю
Випробуйте авто в дії!
Пройти тест-драйв
Варіанти покупки
Кредит TRADE-IN
Опис

НОВИЙ TOYOTA YARIS. ДОДАЄ АДРЕНАЛІНУ ДО ЩОДЕННОГО КЕРУВАННЯ. Новий Yaris має запальний дух. Його смілива колірна гамма, енергійні лінії і стильні риси не тільки забезпечують спокійне і зручне керування, але і його природне чуття може перетворити звичайну поїздку в подорож наповнену енергією і рішучістю.

Ціни, комплектації і технічні характеристики Тут ви можете переглянути повну інформацію про модель яка вас заітерісовала
{{ equipment.title }}
від {{ equipment.minPrice }} грн
Опції: Стандартний Опціональний Недоступний
Назва комплектації {{ equipment.title }}
Варіанти комплектації
Технічні характеристики
{{ option.title }} {{ option.values[equipment.id][equipment.currentVariation.id] }}
{{ group.title }}
{{ option.title }} {{option.values[equipment.id].price}} грн. {{option.values[equipment.id].value}} {{option.values[equipment.id].price}} грн.
{{v}}
Інформація про Toyota Yaris для Вас! Виберіть інформацію яку хотіли б дізнатися про Toyota Yaris
Детальніше про Toyota Yaris

Новий Toyota Yaris отримав оновлення дизайну екстер'єру та інтер'єру. Також, лінійка комплектацій була змінена. Для нашого регіону модель буде доступна з бензиновими двигунами: об'ємом 1,0 л в парі з 5-ст. МКПП або з абсолютно новим двигуном об'ємом 1,5 л потужністю 111 л. с. в парі з 6-ст. МКПП або з варіатором Multidrive S. Високотехнологічний 1,5-літровий атмосферний бензиновий двигун використовує електронну систему зміни фаз газорозподілу з розширеним діапазоном (VVT-iE) для впускних клапанів і електронну систему зміни фаз газорозподілу (VVT-i) для випускних, що дозволяє двигуну, в залежності від навантаження, працювати по циклу Отто або Аткінсона. Завдяки даній особливості, цей двигун відрізняється низькою витратою палива і поліпшеною еластичністю. Ви зможете оцінити усі переваги нового Toyota Yaris завітавши  до офіційного дилерського центру Тойота Центр Київ ВіДі Автострада.