Новий Toyota Land Cruiser з вигодою у 9%*

Дата начала:

нови1на.jpg

Зануртесь у світ драйвових пригод разом з Toyota Land Cruiser 2023 року виробництва з вигодою у 9%*

Чи готові ви відчути вершину бездоріжжя та розкоші? Окунутись у цей світ легко разом з новим Toyota Land Cruiser. Цей позашляховик створений, щоб долати найскладніші маршрути, водночас забезпечуючи вам неперевершений комфорт і доповнюючи ваш особливий стиль. 

Адже Land Cruiser – це:

  • Неперевершена продуктивність

Під капотом Land Cruiser встановлено потужний і високопродуктивний двигун, який готовий доставити вас куди завгодно. Мотор V6 Land Cruiser забезпечує ідеальний баланс потужності та ефективності, незалежно від того, рухаєтеся ви скелястими дорогами, піщаними дюнами чи вулицями міста. А вдосконалена система підвіски забезпечує плавну їзду навіть за найскладніших умов.

  • Майстерність на бездоріжжі

Land Cruiser створений для любителів бездоріжжя. Його вдосконалені можливості 4x4, включаючи CRAWL Control і Multi-Terrain Select, дозволяють легко долати круті схили, глибоку багнюку та кам’янисті перевали. З додаванням кінетичної динамічної системи підвіски (KDSS) ви можете впевнено долати будь-які дорожні несподіванки.

  • Характерний дизайн

Land Cruiser може похвалитися сміливим й динамічним дизайном, який привертає увагу на дорозі та поза нею. Його міцний, проте елегантний зовнішній вигляд є свідченням відданості стилю та функціональності бренду Toyota. Завдяки своїй легендарній решітці радіатора та агресивній позиції Land Cruiser справляє незабутнє враження, куди б ви не поїхали.

  • Розкішний інтер'єр

Перебуваючи всередині салону, ви відкриєте для себе світ комфорту та вишуканості: шкіряні сидіння преміумкласу, дерев’яні акценти та найсучасніша інформаційно-розважальна система створюють атмосферу розкоші. 

  • Розширені функції безпеки

Безпека є головним пріоритетом у Land Cruiser. Завдяки пакету Safety Sense від Toyota ви матимете доступ до таких функцій, як адаптивний круїз-контроль, попередження про виїзд зі смуги руху та гальмування перед зіткненням. Ці технології створені, щоб захищати вас і ваших близьких під час кожної поїздки.
 

Не упустіть свій шанс стати щасливим власником нового Toyota Land Cruiser 2023 року з вигодою у 9%*

Комплектація

Звичайна ціна**

Спеціальна ціна**

Вигода***

3,5 Twit Turbo, 10 A/T, GR Sport

3 715 740 грн

 3 381 323 грн

334417 грн

3,3 Twit Turbo, 10 A/T, GR Sport

3 711 960 грн

3 377 884 грн

334 076 грн

3,3 Twit Turbo, 10 A/T, PREMIUM

3 708 180 грн

3 448 607 грн

259 573 грн

Дізнайтесь більше про модель за посиланням ВИБРАТИ TOYOTA LAND CRUISER

Якщо ви подорожуєте безкрайніми просторами України або міськими маршрутами, Toyota Land Cruiser 2023 року стане вашим найкращим супутником. Він – неперевершене поєднання потужності, розкоші та можливостей.

Відвідайте дилерський центр Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра вже сьогодні, щоб купити легендарний позашляховик Land Cruiser 2023 з вигодою у 9%*.

Виведіть свої автопригоди на новий рівень – вирушайте у подорожі, про які ви тільки мріяли, з легендарним позашляховиком Toyota.

 

* Вигода діє на визначені автомобілі, перелік яких може періодично оновлюватися, з 1 по 30 червня 2024 року у дилерському центрі Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра за адресою: вул. Балківська, 22А. За довідками про наявність автомобілів та актуальні ціни просимо звертатись до відділу продажу: 048 734 52 00. Не є публічною офертою.

** Ціна на автомобілі вказана без урахування доплати за колір "металік" або "перламутр", станом на 13.06.2024 року та може бути змінена у залежності від обмінного міжбанківського курсу долара США.

*** Вигода 9% поширюється на Toyota Land Cruiser 2023 року виробництва у комплектації GR Sport та 7% на Toyota Land Cruiser 2023 року виробництва у комплектації Premium  при наявності на складі.